Vzhledem ke zjištěnému technického stavu objektu Moravanka, kde je umístěna centrální kuchyň a jídelna, jsme byli nuceni přehodnotit rozsah oprav a i termín spuštění, prozatím alespoň komerčního ubytovacího a stravovacího provozu. Celý systém vytápění je bohužel popraskaný a tudíž nepoužitelný a musí být vyměněn za nový, tedy rozvody a nové radiátory. To samozřejmě opravu nejen prodražuje, ale i zásadně zdržuje. Bez této budouvy je zahájení provozu bohužel zcela nemyslitelné, jelikož bychom neměli kde zajistit ubytovaným hostům stravování.
Jinak na Moravance bude možné se těšit na zcela nově vybavenou kuchyň a na kompletně nové interiery jídelny, nově vybavenou restauraci přístupnou pro veřejnost a výtah.

Co se týká dalších probíhajících oprav tak již byla vyměněna okna na třech důležitých budovách na další začíná výměna dnes.

Zahájení provozu hotelového lázeňského domu Moravanka lze předpokládat nejdříve začátkem listopadu, nebo spíše až začátkem prosince. Zahájení lázeňského provozu bude nejdříve na jaře roku 2017, zde nejvíce záleží na vyjádřeních kompetentních úřadů a vydání jejich povolení.

Omlouváme se všem, kterým neodpovídáme obratem na emaily, musíme řešit situaci dle priorit a někdy opravdu není možné stíhat odpovídat na množství e-mailů.

Pozvánky k pohovorům na některé profese budou probíhat již v průběhu září a října, pokud jste zaslali svůj životopis na náš e-mail, máme ho v evidenci a v případě našeho zájmu o Vás se ozveme a na pohovor Vás pozveme.

Za Schrothovy léčebné lázně Vám přeji krásný poslední prázdninový den.
Michal Dyntera

SEPARATOR_Radon

© 2020, Schrothovy léčebné lázně s.r.o. - všechna práva vyhrazena