Zajímáte se o léčebný pobyt ve Schrothových léčebných lázních?

Ochotně Vám poradíme a pomůžeme.
Máte možnost nás kontaktovat na telefonním čísle +420 777 457 111, 112, vyplnit kontaktní formulář, napsat na mail recepce@lazne-lipova.cz, nebo nás navštívit osobně na adrese:

Schrothovy léčebné lázně s.r.o.
Dolní Lipová 382
790 61 Lipová-lázně

 
Komplexní lázeňská léčba

Tento typ lázeňské léčby je určen pro všechny občany ČR, kteří jsou pojištěni u některé ze zdravotních pojišťoven v ČR. Návrh na lázeňskou léčbu vystavuje praktický lékař na doporučení odborného nebo ošetřujícího lékaře, a po dohodě s pojištěncem uvádí dle diagnózy i požadované lázeňské zařízení.


Tento návrh je předán k ověření a potvrzení reviznímu lékaři zdravotní pojišťovny pojištěnce. Pokud je návrh na komplexní lázeňskou léčbu revizním lékařem schválen, je pojišťovnou odeslán do příslušných lázní. Ty vyzvou písemně pojištěnce k nástupu lázeňské léčby. Termín léčby se určuje dle stupně naléhavosti (zpravidla do 3 měsíců od data vystavení) a je závazný. Může být měněn pouze z vážných důvodů, které je nutno lázním sdělit s dostatečným předstihem. Jízdné do lázeňského zařízení se neproplácí.


Příspěvková lázeňská léčba


Tento typ lázeňské léčby je určen pro všechny občany ČR, kteří jsou pojištěni u některé ze zdravotních pojišťoven v ČR.


Návrh na lázeňskou léčbu vystavuje praktický lékař na doporučení odborného nebo ošetřujícího lékaře, a po dohodě s pojištěncem uvádí dle diagnózy i požadované lázeňské zařízení. Tento návrh je předán k ověření a potvrzení reviznímu lékaři zdravotní pojišťovny pojištěnce. Po schválení návrhu na příspěvkovou lázeňskou léčbu revizním lékařem je návrh předán pojištěnci. Ten si sám s určeným lázeňským zařízením dohodne termín nástupu léčby, který se musí uskutečnit nejpozději do 6 měsíců od data vystavení návrhu.


Pojištěnec hradí v lázeňském zařízení náklady na ubytování, stravu a lázeňský poplatek (20 Kč / den).

SEPARATOR_Radon

© 2020, Schrothovy léčebné lázně s.r.o. - všechna práva vyhrazena